hřebíkovačka/sponkovačka aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: 7MAD8891861
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (>5 ks)
Detailní popis produktu
2v1 funkce této 20V aku hřebíkovačky/sponkovačky s ní dělají ideální nástroj pro domácí úpravy, jako jsou truhlářské práce, instalaci lišt obložení, izolace, plastových folií, čalounění a další dokončovací práce. Napájení akumulátorem poskytuje konzistentní a spolehlivý výkon díky silné 20V lithium-iontové baterii a eliminuje potřebu hlasitého a těžkého kompresoru a manipulaci s dlouhou vzduchovou hadici. Hřebíkovačka může vystřelit až 60 hřebíků za minutu. Při práci si můžete zvolit ze dvou režimů: režim jednotlivého odpálení, který se používá pro přesné umístění hřebíků a kontaktní režim, při kterém hřebíkovačka vystřelí při kontaktu s materiálem. Gumová špička chrání materiál, při kontaktu a dvoustupňový spoušť chrání uživatele před náhodným vystřelením. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky Li-ion technologii je možné akumulátory kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jejich kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
  • snímatelná gumová špička zabraňuje poškození pracovní plochy
  • LED dioda osvětlující pracovní prostor
  • spona pro zavěšení na opasek
  • pro univerzální akumulátory SHARE20V
Doplňkové parametry
Kategorie: Ostatní
Záruka: 24
Hmotnost: 3.5 kg
EAN: 8595126985574
baterie: SHARE20V Li-ion
hmotnost s baterií: 3kg
kapacita zásobníku: 100ks
počet úderů: 60-100/min
šířka × výška spon: 5,7–6,0×20–50mm, 1,2×1mm
výška hřebíku: 19–50mm, 1,2×1mm