Philips 328E1CA monitor 31,5' Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA65704
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 10.51 kg |
| EAN: | 8712581758516 |
| Odezva displeje: | 4 ms |
| Typická spotřeba (W): | 493 W |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Obsah balení: | Audio kabel, HDMI kabel, VGA kabel |
| Velikost displeje zařízení: | 31,5" |
| Stav zboží: | Nový |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Typ displeje: | VA |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Podporované barvy (mil.): | 1074 |
| Rozteč bodů: | 0,181 mm |
| Barva: | Černá |
| Statický kontrast (:1): | 2500:1 |
| Dynamický kontrast (:1): | 50000000:1 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Barevná škála: | NTSC (97,8%), sRGB (120,5%) |
| Počet HDMI: | 2x |
| Základní barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 7,71 kg |
| Drátová připojení: | HDMI 2.0, HDMI, DisplayPort |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Rozměry (V x Š x H): | 425 mm (V), 709 mm (Š) |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ konstrukce displeje: | Prohnutý |
| Pivot: | Ne |
| Výškově nastavitelný: | Ne |
| Otočný: | Ne |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
