Philips 241B8QJEB 23,8" (241B8QJEB/00) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS9904227
Neohodnoceno
Do týdne
monitor LCD, 23,8", širokoúhlý, IPS LCD, LED podsvícení, 1920x1080@60Hz, 50mil.:1, 250cd, 5ms, D-Sub, HDMI, DisplayPort, DVI-D, USB 3.0, výškově nastavitelný, pivot, repro 2x 2W
Detailní popis produktu
Obraz/displej
•typ LCD panelu: Technologie IPS
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Velikost panelu: 60,5 cm (23,8")
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•Oblast sledování: 527 (Š) x 296,5 (V)
•Poměr stran: 16:9
•Optimální rozlišení: 1920 × 1080 při 60 Hz
•Hustota pixelů: 93 PPI
•Reakční doba (typická): 5 ms (šedá–šedá)*
•Jas: 250 cd/m2
•Kontrastní poměr (typický): 1000:1
•SmartContrast: 50 000 000:1
•Rozteč obrazových bodů: 0,275 × 0,275 mm
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
•Bez blikání: Ano
•Vylepšení obrazu: SmartImage
•Barevný gamut (typicky): NTSC 89,9 %*, sRGB 103,8 %*
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Snímková frekvence: 30–85 kHz (H) / 48–76 Hz (V)
•Technologie sRGB: Ano
•EasyRead: Ano
•Režim LowBlue: Ano
•Adaptive sync: Ano
Možnosti připojení
•Vstup signálu: VGA (analogový), DVI-D (digitální, HDCP), DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
•USB: USB 3.0 x 2 (1 w / rychlé nabíjení)*, USB 2.0 x 2
•Vstup/výstup audia: Vstup pro audio z PC, Výstup pro sluchátka
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
Pohodlí
•Vestavěné reproduktory: 2 W x 2
•Pohodlí uživatele: SmartImage, Vstup, Jas, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
•Ovládací software: funkce SmartControl
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
•Nastavení výšky: 150 mm
•Čep: -/+ 90 stupňů
•Otočný: -175/175 stupeň
•Sklopné provedení: -5/30 stupeň
Spotřeba
•režim ECO: 10 W (typ.)
•Zapnuto: 13 W (typ.) (metoda testování EnergyStar 7.0)
•Pohotovostní režim: < 0,5 W (typ.)
•Režim vypnuto: Nula wattů s vypínačem Zero
•Značka energetické třídy: A+
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
•Napájení: Vestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Rozměry
•Výrobek se stojanem (max. výška): 540 x 508 x 206 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 540 x 323 x 50 mm
•Balení v mm (Š x V x H): 600 x 468 x 198 mm
Hmotnost
•Výrobek se stojanem (kg): 4,97 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 3,37 kg
•Výrobek s obalem (kg): 7,17 kg
Provozní podmínky
•Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40°C °C
•Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C °C
•Relativní vlhkost: 20–80 % %
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•MTBF (demonstrováno): 70 000 hodin (bez podsvícení)
Podpora udržitelného rozvoje
•Životní prostředí a energie: EnergyStar 7.0, EPEAT Gold*, Certifikát TCO Edge, RoHS, WEEE
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Recyklované plasty: 85 %
•Konkrétní látky: Kryt bez PVC / BFR, Bez rtuti, Bez olova
Shoda a standardy
Skříňka
•Přední rámeček: Černá
•Zadní kryt: Černá
•Stojan: Černá
•Dokončení: Textura
Obsah balení
•Monitor se stojanem: Ano
•Kabely: Kabel D-Sub, kabel HDMI, kabel DP, audio kabel, napájecí kabel
•Uživatelská dokumentace: Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.17 kg
EAN: 8712581756413
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
DVI: ano
Energetická třída: D
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 206
Hmotnost [kg]: 4,97
Integrované reproduktory: ano
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet DVI: 1
Počet USB 2.0 (USB-A): 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 540
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 23,8
USB 2.0 (USB-A): ano
USB 3.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm