MSI PRO MP242 E14C herní monitor 24" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA278825
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711377361217 |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Jas displeje: | 300 cd/m2 |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení: | 23,8" |
| Stav zboží: | Nový |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Typ displeje: | IPS |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Počet USB-C: | 1x |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Podporované barvy (mil.): | 16,7 |
| Barva: | Černá |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Počet HDMI: | 1x |
| Základní barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 2,9 kg |
| Rozměry (V x Š x H): | 412 mm (V), 539 mm (Š), 188 mm (H) |
| Třída zařízení: | Herní |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction |
| Technologie synchronizace: | Adaptive Sync |
| Energetická třída: | E |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
