LG UltraFine 32UR550K-B monitor 32" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS174719
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8806096228159 |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Odezva displeje: | 4 ms |
| Energetická třída: | A |
| Reproduktor: | Ano |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení: | 32" |
| Stav zboží: | Nový |
| Pivot: | Ano |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Typ displeje: | VA |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Barva: | Černá |
| Počet HDMI: | 2x |
| Základní barva: | Černá |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
