LG MyView 27U511SA-W monitor 27" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS164598
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 8806096390788 |
| Odezva displeje: | 5 ms |
| Energetická třída: | E |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Stav zboží: | Nový |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Podporované barvy (mil.): | 16,7 |
| Barva: | Bílá |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Počet HDMI: | 2x |
| Základní barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 4,4 kg |
| Rozměry (V x Š x H): | 371 mm (V), 612 mm (Š), 45 mm (H) |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction |
| Drátová připojení: | HDMI 2.1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
