iiyama G-Master BlackHawk GB2441HSU-B1 herní monitor 24" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA299929
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4948570126323 |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Typická spotřeba (W): | 12 W |
| Energetická třída: | C |
| Reproduktor: | Ano |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Jas displeje: | 350 cd/m2 |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 24" |
| Stav zboží: | Nový |
| Pivot: | Ano |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Typ displeje: | IPS |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Barva: | Černá |
| Počet USB 2.0 Type-A: | 2 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Počet HDMI: | 1x |
| Základní barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 4,6 kg |
| Rozměry (V x Š x H): | 351 mm (V), 539 mm (Š), 390 mm (H) |
| Třída zařízení: | Herní |
| Drátová připojení: | USB Hub, HDMI, DisplayPort |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
