HP 532sf monitor 31,5" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA204091
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 197498945118 |
| Odezva displeje: | 7 ms |
| Typická spotřeba (W): | 25 W |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Jas displeje: | 300 cd/m2 |
| Velikost displeje zařízení: | 31,5" |
| Stav zboží: | Nový |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Typ displeje: | VA |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Podporované barvy (mil.): | 16,7 |
| Rozteč bodů: | 0,36 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Statický kontrast (:1): | 3000:1 |
| Dynamický kontrast (:1): | 10000000:1 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Barevná škála: | sRGB (99%) |
| Počet HDMI: | 2x |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Hmotnost (kg): | 5,1 kg |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Rozměry (V x Š x H): | 495 mm (V), 710 mm (Š), 217 mm (H) |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Drátová připojení: | VGA, HDMI |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
