32" Philips 32M1C5200W/00 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS109565
Neohodnoceno
Na dotaz
Herní LCD monitor prohnutý, Full HD 1920 × 1080, VA, 16:9, 0,5 ms, 240Hz, G-Sync kompatibilní, 8bit, 300 cd/m2, kontrast 3000:1, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, antireflexní povrch displeje, VESA
Detailní popis produktu
Tento herní monitor společnosti Philips byl navržen pro intenzivní hraní. Technologie Sync, ultrarychlá obnovovací frekvence 240 Hz spolu s odezvou 0,5 ms zajistí herní zážitek bez trhání a s nízkou latencí. Díky režimu SmartImage HDR je obraz jasný a živoucí.
Vžijte se do hry
Ultrarychlá obnovovací frekvence 240 Hz zajistí hraní bez jakékoli prodlevy
Při hraní těch nejintenzivnějších akčních her si díky mimořádně rychlé obnovovací frekvenci 240 Hz můžete vychutnat výjimečně plynulý herní zážitek s nulovou prodlevou. Displej Philips překreslí obraz na obrazovce mnohem rychleji než standardní displej, a to až 240krát za sekundu. Frekvence 240 Hz je ideální obzvláště pro hry s rychlým tempem, jako jsou střílečky a závodní hry, protože dokáže vykreslit dokonale plynulý pohyb a křišťálově čistý obraz. Díky displeji Philips Momentum 240 Hz si užijete všechny akční sekvence ve hře bez trhání a stínů. Hra vás zcela pohltí a vy budete mít pocit, že jste součástí jejího světa.
Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče
Změna náklonu, otočení a výšky pro ideální polohu při sledování
Herní monitor Full HD LCD
Specifikace
Obraz/displej
Typ LCD panelu VA LCD
Typ podsvícení Systém W-LED
Velikost panelu 31,5 palce / 80 cm
Povrch obrazovky Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Oblast sledování 698,4 (H) x 392,85 (V) – při zakřivení 1500R*
Poměr stran 16:9
Maximální rozlišení 1920 x 1080 při 240 Hz*
Hustota pixelů 69,93 PPI
Reakční doba (typická) 4 ms (šedá-šedá)*
MPRT 0,5 ms
Nízká odezva vstupu Ano
Jas 300 cd/m2
SmartContrast Mega Infinity DCR
Kontrastní poměr (typický) 3500:1
Rozteč obrazových bodů 0,36375 x 0,36375 mm
Úhel sledování 178o (H) / 178o (V)
- C/R > 10
Bez blikání Ano
Vylepšení obrazu Hraní SmartImage
Barevnost displeje 16,7 milionu (8 bitů)
Barevný gamut (typicky) NTSC 100,1 %*, sRGB 121,3 %*
Snímková frekvence 30–255 kHz (H) / 48–240 Hz (V)
Režim LowBlue Ano
EasyRead Ano
Technologie sRGB Ano
Adaptive sync Ano
Možnosti připojení
Vstup signálu HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
Připojení HDCP HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
Vstup/výstup audia Výstup audio
Vstup synchronizace Samostatná synchronizace
Pohodlí
Pohodlí uživatele Zapnuto/Vypnuto
Menu/OK
Vstup/nahoru
Nastavení hry/Dolů
Hraní SmartImage/Zpět
Další výhody Zámek Kensington
Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Kompatibilita se stand. Plug & Play DDC/CI
Operační systém Mac OS X
Technologie sRGB
Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
Podstavec
Nastavení výšky 130 mm
Otočný -/+ 45 stupeň
Sklopné provedení -5/20 stupeň
Spotřeba
Zapnuto 39,4 W (typ.)
Pohotovostní režim 0,5 W (typ.)
Režim vypnuto 0,3 W (typ.)
Značka energetické třídy E
Indikátor napájení LED Provoz – bílá Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Napájení Interní Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Rozměry
Výrobek se stojanem (max. výška) 709 x 638 x 308 mm
Výrobek bez stojanu (mm) 709 x 423 x 95 mm
Balení v mm (Š x V x H) 782 x 523 x 227 mm
Hmotnost
Výrobek se stojanem (kg) 7,61 kg
Výrobek bez stojanu (kg) 6,10 kg
Výrobek s obalem (kg) 9,97 kg
Provozní podmínky
Rozsah teplot (provozní) 0 °C až 40 °C
Rozsah teplot (skladovací) -20 °C až 60 °C
Relativní vlhkost 20 %–80 %
Nadmořská výška Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Střední doba mezi poruchami (MTBF) 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
Udržitelnost
Životní prostředí a energie RoHS
Recyklovatelnost obalového materiálu 100 %
Konkrétní látky Bez rtuti
Kryt bez PVC / BFR
Shoda a standardy
Skříňka
Barva Černá
Dokončení Texturované
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.5 kg
EAN: 8712581800710
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 0,5
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 308
Hmotnost [kg]: 7,61
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync
Šířka [mm]: 709
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 31,5
VESA (rozměr): 100 × 100 mm