27" Philips 27E1N1900AE/00 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS160852
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (1 ks)
monitor, 27", IPS, 3840x2160@60Hz, antireflex, 350 cd, 1000:1, 4ms GtG, 2x HDMI, USB-C (režim DP Alt), USB 3.2, repro 2x 2W, nastavení výšky, VESA 100
Detailní popis produktu
Philips USB-C monitor
* vysoký dynamický rozsah (HDR) pro živější barevné zobrazení
* tlačítko nabídky EasySelect pro rychlý přístup k nabídce na obrazovce
* SmartUniformity 93-105%
* EasyRead
* Adaptive sync
* HDR 10
* zámek Kensington
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka: 27"/68,6cm
Rozteč pixelů: 0,1554x0,1554mm
Hustota pixelů: 163,18 PPI
Rozlišení: 3840x2160
Obnovovací frekvence: 30–140 kHz (H)/40–60 Hz (V)
Poměr stran: 16:9
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Jas: 350 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Odezva: 4ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1,07 B (8 bitů + Hi-FRC)
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
* 2x HDMI 2.0
* 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon
* 1x USB-C 3.2 Gen 1 (režim DP Alt, výkon až 65W)
* 2x USB 3.2 (1x s rychlým nabíjením)
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: Stand By režim: Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
* nastavení výšky: 0-100mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem): 613x492x220mm
Rozměry (bez stojanu): 613x365x54mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 4,2kg/5,97kg
Obsah balení:
* kabel HDMI
* kabel USB-C na C
* napájecí kabel
* monitor
* stojan
* uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.7 kg
EAN: 8712581805791
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 4
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 220
Hmotnost [kg]: 6
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 613
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 2.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm