24" Philips 24E1N1300A/00 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS137210
Neohodnoceno
Do týdne
LCD monitor Full HD 1920 × 1080, IPS, 16:9 širokoúhlý, 1 ms, 100Hz, 8bit, 250 cd/m2, kontrast 1300:1, HDMI, USB-C, USB, sluchátkový výstup, antireflexní povrch displeje, repro, VESA
Detailní popis produktu
Zlepšete svou produktivitu díky připojení USB-C
Obraz/displej
•typ LCD panelu: Technologie IPS
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Velikost panelu: 60,5 cm (23,8")
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•Oblast sledování: 527,04 (š) x 296,46 (v)
•Poměr stran: 16:9
•Maximální rozlišení: 1920 x 1080 při 100 Hz*
•Hustota pixelů: 92,56 PPI
•Reakční doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)*
•MPRT: 1 ms
•Jas: 250 cd/m2
•Kontrastní poměr (typický): 1300:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Rozteč obrazových bodů: 0,2745 × 0,2745 mm
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
•Bez blikání
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Snímková frekvence: 3 kHz - 115 kHz (H) / 48 Hz - 100 Hz (V)
•Režim LowBlue
•EasyRead
•Technologie sRGB
•Adaptive sync
Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 1, USB-C x 1 (režim DisplayPort Alt, data a napájení)
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / USB-C)
•Rozbočovač USB: USB 3.2 první generace, USB-A downstream x 2 (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Dodávání energie
•Maximální dodávka energie: USB-C: až 65 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A)
•Verze: USB PD verze 3.0
Pohodlí
•Vestavěné reproduktory: 2 W x 2
•Pohodlí uživatele: Zapnuto/Vypnuto, Nabídka, Hlasitost, Vstup, Hraní SmartImage
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
Napájení
•Zapnuto: 18,3 W (typ.)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Značka energetické třídy: E
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
•Napájení: Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz, Interní
Rozměry
•Výrobek se stojanem (mm): 542 x 417 x 180 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 542 x 316 x 45 mm
•Balení v mm (Š x V x H): 610 x 370 x 124 mm
Hmotnost
•Výrobek se stojanem (kg): 3,41 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 3,06 kg
•Výrobek s obalem (kg): 5,26 kg
Provozní podmínky
•Rozsah teplot (provozní): 0 až 40 °C
•Rozsah teplot (skladovací): -20 až 60 °C
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
Shoda a standardy
Skříňka
•Barva: Černá
•Dokončení: Texturované
Obsah balení
•Monitor se stojanem
•Kabely: Kabel HDMI, kabel USB-C na USB-C, napájecí kabel
•Uživatelská dokumentace
Spotřeba [W]: 18,3 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: -5/20 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 542 x 417 x 180 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 542 x 316 x 45 mm
Hmotnost [kg]: 3,06 kg/ 3,41 kg
Obsah balení:
*Monitor se stojanem
*Uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.9 kg
EAN: 8712581803513
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 180
Hmotnost [kg]: 3,4
Kontrast: 1300:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Počet HDMI: 1
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 542
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka: 23,8
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 23,8
USB 3.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm