Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB fialová Nevíte kde uplatnit Benefity obecně, zeptej se info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS150557
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 6932554401085 |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 120 W |
| Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu: | 8 MPx |
| Maximální jas displeje: | 3000 nitů |
| FM rádio: | Ano |
| Čipová sada: | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Kapacita baterie: | 5110 mAh |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 14 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2,2 |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Modelová řada: | Redmi Note 14 |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Přední videokamera: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 6,67" |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1,65 |
| Stav zboží: | Nový |
| Blesk: | Ano |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Rozlišení makro objektivu: | 2 MPx |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2712 x 1220 |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 20 MPx |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Světelnost makro objektivu: | f 2,4 |
| Operační systém: | Android |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Velikost RAM: | 12 GB |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Barva: | Fialová |
| Značka: | Xiaomi |
| Světelnost ultraširokoúhlého objektivu: | f 2,2 |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2,5 GHz |
| Dotykový displej: | Ano |
| Základní barva: | Fialová |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Typ skla displeje: | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Hmotnost (g): | 205,13 g |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 200 MPx |
| Maximální rozlišení videa: | 4K UHD (3840x2160) |
| Rozměry (V x Š x H): | 163 mm (V), 75 mm (Š), 9 mm (H) |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Senzory: | Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor, Čtečka otisku prstů |
| Odolnost: | IP68, Voděodolnost |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| Bezdrátová připojení: | GPS, Wi-Fi, Infraport, NFC |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
