Nokia 3210 4G (2024) modrá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA199460
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6438409086860 |
| Stav zboží: | Nový |
| FM rádio: | Ano |
| Čipová sada: | UNISOC T107 |
| Kapacita baterie: | 1450 mAh |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Modelová řada: | Nokia 3210 4G |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Velikost displeje zařízení: | 2,4" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ displeje: | IPS |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| Velikost RAM: | 0,06 GB |
| Velikost úložiště: | 0,13 GB |
| Barva: | Modrá |
| Značka: | Nokia |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Dotykový displej: | Ne |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Základní barva: | Modrá |
| Konstrukce: | Klasický |
| Hmotnost (g): | 89 g |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 122 mm (V), 52 mm (Š), 13 mm (H) |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
