myPhone Hammer Energy X2 6GB/128GB oranžový Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA305885
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902983638322 |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení druhého předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Čipová sada: | MediaTek Helio G81 |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Modelová řada: | myPhone Hammer Energy X2 |
| Typ SIM karty (2): | eSIM |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Přední videokamera: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 6" |
| Blesk: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1560 x 720 |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 50 MPx |
| Typ displeje: | IPS |
| Operační systém: | Android |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| Velikost RAM: | 6 GB |
| Barva: | Oranžová |
| Značka: | myPhone |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz |
| Dotykový displej: | Ano |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Základní barva: | Oranžová |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Hmotnost (g): | 286,8 g |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 160 mm (V), 78 mm (Š), 12 mm (H) |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Senzory: | Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Čtečka otisku prstů |
| Bezdrátová připojení: | Galileo, BeiDou, GPS, Wi-Fi, Glonass |
| Odolnost: | IP69, Voděodolnost, Nárazuvzdornost |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| Podporovaný OS: | Android |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
