Motorola Razr Fold 16/512GB PANTONE Lily White Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA311648
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 840493610849 |
| Max. příkon bezdrátového nabíjení (W): | 50 W |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 80 W |
| Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení teleobjektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení druhého předního fotoaparátu: | 20 MPx |
| Čipová sada: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 240 sn./s |
| Energetická třída: | A |
| Kapacita baterie: | 6000 mAh |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 16 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2,4 |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Modelová řada: | Motorola Razr Fold |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ano |
| Typ SIM karty (1): | eSIM |
| Přední videokamera: | Ano |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| Světelnost druhého předního fotoaparátu: | f 2,4 |
| Jemnost displeje (PPI): | 418 PPI |
| Velikost displeje zařízení: | 6,56" |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1,6 |
| Stav zboží: | Nový |
| Blesk: | Ano |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 165 Hz |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2232 x 2484 |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 32 MPx |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Verze Bluetooth: | 6 |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 2 |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Barva: | Bílá |
| Značka: | Motorola |
| Světelnost ultraširokoúhlého objektivu: | f 2 |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Velikost druhého displeje: | 8,09" |
| Světelnost teleobjektivu: | f 2,4 |
| WiFi standard: | Wi-Fi 7 |
| Maximální obnovovací frekvence druhého displeje: | 120 Hz |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 3,8 GHz |
| Dotykový displej: | Ano |
| Základní barva: | Bílá |
| Jemnost druhého displeje (PPI): | 413 PPI |
| Typ skla displeje: | Corning Gorilla Glass Ceramic 3 |
| Hmotnost (g): | 243 g |
| Typ druhého displeje: | AMOLED |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Maximální rozlišení videa: | 8K 7680 x 4320 |
| Rozměry (V x Š x H): | 160 mm (V), 74 mm (Š), 10 mm (H) |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Senzory: | G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje, Hallův senzor |
| Bezdrátová připojení: | Galileo, BeiDou, GPS, Wi-Fi, Glonass, NFC |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| Podporovaný OS: | Android |
| Konstrukce: | Ohebný |
| Obsah balení: | Motorola Moto Pen Ultra (vč. nabíjecího pouzdra), transparentní ochranný kryt (2 části), kabel USB-C – USB-C (1m) |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
