MaxCom MM920L černý Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA281328
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235978291 |
| FM rádio: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1400 mAh |
| Počet SIM karet: | 1 |
| Modelová řada: | MaxCom MM920L |
| Největší paměťová karta: | 16 GB |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ displeje: | TFT-LCD |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Dotykový displej: | Ne |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Konstrukce: | Klasický |
| Hmotnost (g): | 200 g |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 139 mm (V), 64 mm (Š), 14 mm (H) |
| Odolnost: | Prachotěsnost, Voděodolnost, IP67 |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
