Aligator D860 Dual SIM titanový Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA306531
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8596426113780 |
| FM rádio: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1700 mAh |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Ne |
| Modelová řada: | Aligator D860 |
| Největší paměťová karta: | 512 GB |
| Typ SIM karty (1): | klasická SIM + nanoSIM |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Paměťová karta: | microSD |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ displeje: | TFT |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Verze Bluetooth: | 2.1 |
| Barva: | Titanová |
| Fotoaparát: | Ano |
| Značka: | Aligator |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Dotykový displej: | Ne |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Konstrukce: | Klasický |
| Hmotnost (g): | 104 g |
| Rozměry (V x Š x H): | 138 mm (V), 57 mm (Š), 12 mm (H) |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
