MERIDA eBIG.NINE 400 Matt Evergreen(Green) XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: MER25EN4N0XLB
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Související produkty
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
109 990 Kč
–36 %
elektrokolo APACHE Hupahu 1 Bosch CX 750 Wh (L) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
69 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox E-BIKE OREM 29",17,5"-1, VIOLET SHINY (PANASONIC 10 speed) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
69 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox E-BIKE ORTON 29",19,5"-1, DARK RED TIGER (PANASONIC 11 speed) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
59 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
109 990 Kč
–36 %
elektrokolo APACHE Hupahu 1 Bosch CX 750 Wh (M) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
69 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox E-BIKE OXNAR 29" GENT,19,5"-1, BLUE (PANASONIC) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
54 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
49 990 Kč
–10 %
Leader Fox E-BIKE SWAN GENT 29", 17,5"-1, GREY (MODEST) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(1 ks)
44 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
49 990 Kč
–10 %
elektrokolo APACHE Hawk 3 Bosch AP 500 Wh (S) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
44 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
59 990 Kč
–16 %
elektrokolo APACHE Hawk 1 Bosch PF 500 Wh (S) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
49 990 Kč
Detailní popis produktu
| Rám | eBIG.NINE LITE III; MAT aluminium; 29x2.35" without fender max./ 29"x2.25" with fender max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Tlumič | |
| Vidlice: | Suntour XCM34-Boost LOR DS; 100mm; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT30; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE70-B; 34 ATC |
| Délka klik | Shimano FC-EM600; 165 mm for all sizes |
| Středová osa | included |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000 ; GS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-537 |
| Grip | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA MERIDA EXPERT TR II; 760 WHB; 18 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTRII; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; GoPro & Supernova mount |
| Délka představce | 50 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA-8157 |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC500-HM-B; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Osa přední | |
| Osa zadní | MERIDA COMP TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 34.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000-11 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; kevlar bead |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; kevlar bead |
| Stojánek: | CL-KA98, 29" |
| Přední světlo: | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo: | CG-404RG-BLK |
| Motor: | Shimano EP6; 85Nm |
| Displej: | Shimano SC-EN500A |
| Baterie: | Shimano EN806; 630Wh |
Při platbě penězi je možné dostat zajímavou nabídku neboli akční cenu a tu Vám rádi uděláme když napíšete na info@megabike-cyklo.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola 29 |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnost: | 34.32 kg |
| EAN: | 2500032 |
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM WIRE GX - modrá L (18,5) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
58 999 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM WIRE GX - matná zlatá M (17) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
58 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
49 990 Kč
–10 %
Leader Fox E-BIKE SWAN GENT 29", 17,5"-2, LIGHT BLUE MATT (MODEST) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
44 900 Kč
Akce
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
59 999 Kč
–16 %
CTM RUBY X Pro 29" - matná čierna / lesklá čierna L (18") Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
49 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
59 990 Kč
–16 %
elektrokolo APACHE Hawk 1 Bosch PF 500 Wh (M) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
49 990 Kč
Akce
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM PULZE GX - matná sivá / limetková M (17) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
42 299 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM WIRE GX Xpert - zelená XL (20) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
63 999 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
