MERIDA BIG.SEVEN 60-2X Race Red(Orange) S(15) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: MER22BN6270SC
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Související produkty
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Gibon 10 M 27.5" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Pouze jako katalog NELZE OBJEDNAT
19 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
MERIDA MATTS 7.60-2X Matt Dark Blue(Yellow) L(18.5) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
11 990 Kč
Akce
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
19 999 Kč
–31 %
CTM ZEPHYR Comp 27,5" - tmavá šalviová / lesklá čierna XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
13 749 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Spider 10 Green S 27.5" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Pouze jako katalog NELZE OBJEDNAT
9 990 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM REIN 1.0 27,5 - modrá 15 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
9 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
MERIDA BIG.SEVEN 20 Silk Dark Grey(Black) XXS Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
16 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox JASPER 27.5", 20"-1, ARMY GREEN Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
10 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Spider 10 Green S 27.5" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Pouze jako katalog NELZE OBJEDNAT
9 990 Kč
Detailní popis produktu
| Rám: | BIG.SEVEN TFS III; MAT aluminium; 27.5 WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS-S-M-L |
| Vidlice: | Rock Shox Judy TK; Coil; 100mm suspension travel Lockout; 42mm fork offset |
| Brzdy přední: | Shimano ST-EF505; BR-MT200 brake caliper |
| Brzdy zadní: | Shimano ST-EF505; BR-MT200 brake caliper |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | KMC M99 |
| Kliky: | Shimano MT101-2; 36-22 teeth |
| Přesmykač: | Shimano FD-M2020-TS [2s] |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M370 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200; 11-32 teeth; 9 speed |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 690mm width; 15mm rise |
| Představec: | MERIDA CC; MAT aluminium; 31.8mm diameter; 6?stem angle |
| Hlavové složení: | MERIDA M2345 |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9mm width front hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9mm width rear hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17mm inner width; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Sport comfort |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | Shimano ST-EF505-2L |
| Řazení zadní: | Shimano ST-EF505 |
| Paprsky: | Black steel |
| Plášť přední: | MERIDA K1080; 27.5x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | MERIDA K1080; 27.5x2.2"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
Při platbě penězi je možné dostat zajímavou nabídku neboli akční cenu a tu Vám rádi uděláme když napíšete na info@megabike-cyklo.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola 27,5 |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 2202010 |
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
15 900 Kč
–15 %
Leader Fox EVOLUTION 27.5, 16"-1, ORANGE MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(1 ks)
13 500 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox EVOLUTION 27.5, 18"-1, GREEN Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
13 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox EVOLUTION 27.5, 20"-2, BLACK MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
13 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox EVOLUTION 27.5, 18"-3, ARMY GREEN Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
13 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
UNITED CLOVIS 6.10 27,5" ŠEDO/HNĚDÁ Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(5 ks)
22 386 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Spider 30 Blue S 27.5" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Pouze jako katalog NELZE OBJEDNAT
11 490 Kč
Akce
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
26 999 Kč
–25 %
CTM ZEPHYR Xpert 27,5" - tmavá šedá XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
19 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Gibon 50 M 27.5" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Pouze jako katalog NELZE OBJEDNAT
39 990 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
