Logitech G512 X 75% herní klávesnice US INTL bílá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA307458
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5099206133846 |
| Délka kabelu (m): | 1,8 m |
| Barva podsvícení: | RGB |
| Modelová řada: | Logitech G512 X |
| Připojení: | Drátové |
| Enter: | Dvouřádkový |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ kláves: | Vysokoprofilové |
| Levý Shift: | Dlouhý |
| Opěrka dlaní: | Ne |
| Jazyk klávesnice: | Mezinárodní angličtina |
| Barva: | Bílá |
| Barva kláves: | Bílá |
| Velikost klávesnice: | Kompaktní TKL (75%) |
| Základní barva: | Bílá |
| Hmotnost (g): | 850 g |
| Rozměry (V x Š x H): | 47 mm (V), 155 mm (Š), 330 mm (H) |
| Třída zařízení: | Herní |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Podporovaný OS: | Windows 11 |
| Typ připojení: | USB-C, USB-A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
