GENESIS THOR 230 TKL mechanická herní klávesnice černá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA271083
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5901969445015 |
| Délka kabelu (m): | 1,5 m |
| Barva podsvícení: | RGB |
| Modelová řada: | Genesis Thor 230 |
| Model spínače: | OUTEMU Red |
| Připojení: | Drátové |
| Enter: | Jednořádkový |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ kláves: | Vysokoprofilové |
| Levý Shift: | Dlouhý |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Opěrka dlaní: | Ne |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Barva: | Černá |
| Barva kláves: | Černá |
| Velikost klávesnice: | Mini (60%) |
| Základní barva: | Černá |
| Hmotnost (g): | 700 g |
| Podporovaný OS: | Windows 11 |
| Rozměry (V x Š x H): | 39 mm (V), 363 mm (Š), 155 mm (H) |
| Třída zařízení: | Herní, Prémiové |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Typ připojení: | USB-A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
