70mai M500 kamera do auta 32G Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA274161
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6971669781101 |
| Napájecí kabel v balení: | Ano |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 30 sn./s |
| Reproduktor: | Ne |
| Kompatibilita: | Hardwire Kit UP03, 70mai External TPMS Senzor T04 |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Úhel záběru: | 170 ° |
| Stav zboží: | Nový |
| Mikrofon: | Ano |
| Baterie: | integrovaná |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Typ kamery: | Do auta |
| Displej: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Značka: | 70mai |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Základní barva: | Černá |
| Kapacita (mAh): | 500 mAh |
| Maximální rozlišení videa: | 2592 x 1944 |
| Rozměry (V x Š x H): | 106 mm (V), 31 mm (Š), 30 mm (H) |
| Senzory: | G-senzor |
| Výbava: | Mikrofon |
| Obsah balení: | Držák do auta |
| Bezdrátová připojení: | GPS, Wi-Fi |
| Modelová řada: | 70mai M500 |
| Velikost úložiště: | 32 GB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
