TP-Link Tapo C320WS venkovní kamera, bílá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: PE52932349
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 4897098687031 |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ uložiště kamery: | SD |
| Slot pro paměťovou kartu: | MicroSDXC |
| Velikost SD karty: | 256 GB |
| Barva: | Bílá |
| Maximální rozlišení: | 2560 x 1440 |
| Max. dosvit nočního vidění: | 30 m |
| Komprese: | H.264 |
| Provedení IP kamery: | Bullet |
| Noční vidění: | Hybridní |
| Základní barva: | Bílá |
| Detekce: | Narušení, Pohybu |
| Rozměry (V x Š x H): | 64 mm (V), 103 mm (Š), 142 mm (H) |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| Podporovaný OS: | iOS |
| Další funkce: | Zóny aktivity, LED reflektor, Šifrovaný přenos dat |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
