PetCube Play 2 bezpečnostní kamera pro domácí mazlíčky s laserovou hračkou Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA203793
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 854592007578 |
| Stav zboží: | Nový |
| Barva: | Bílá |
| Maximální rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Max. dosvit nočního vidění: | 9 m |
| Zorný úhel (°): | 160° |
| Zoom: | Digitální |
| Provedení IP kamery: | Bullet |
| Noční vidění: | Klasické |
| Základní barva: | Bílá |
| Detekce: | Zvuku, Zvířat, Pohybu, Postav |
| Rozměry (V x Š x H): | 90 mm (V), 90 mm (Š), 82 mm (H) |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
| Další funkce: | Šifrovaný přenos dat |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
