Anker eufyCam E40 2 ks + HomeBase 3 bílá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS172659
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 194644277475 |
| Stav zboží: | Nový |
| Modelová řada: | Anker eufy E40 |
| Stupeň krytí IP: | IP66 |
| Typ uložiště kamery: | Cloud |
| Barva: | Bílá |
| Maximální rozlišení: | 2560 x 1440 |
| Zorný úhel (°): | 140° |
| Provedení IP kamery: | Bullet |
| Základní barva: | Bílá |
| Rozměry (V x Š x H): | 170 mm (V), 270 mm (Š), 170 mm (H) |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
| Počet kusů v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
