Kód: CRAPOB1200H
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
Detailní popis produktu
Frézka ruční Procraft POB1200H je určena k frézování profilů, hran, otvorů do dřeva. Jedná se o středně velký model se silným motorem s výkonem 1200 W a vysokých otáčkách až 30000 které zaručují dlouhodobou a bezporuchovou práci. Regulace otáček v rozsahu 16000-30000 za minutu umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Lze použit frézy se stopkami 6 a 8 mm. Základna umožňuje přesné nastavení hloubky řezu v rozsahu 0-50 mm. Součástí dodávky je podélný doraz s vodícími tyčemi, upínací kleštiny, uhlíkové kartáče a adaptér na odsávání, frézy. Balení karton.
Doplňkové parametry
Kategorie: Horní frézy
EAN: 6973934250534
Napětí: 230 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 1200 W