❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ Objednávky klasicky přijímáme jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také, proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

Mikroskop Levenhuk 720B binokular

Kód: PE57120016
Neohodnoceno
Značka: Levenhuk
13 929 Kč
NA DOTAZ
Binokulární mikroskop ideální pro laboratorní, klinický a lékařský výzkum. Tento přístroj ocení ti, kdo provádějí seriózní vědecký výzkum a pracují s transparentními mikroskopickými preparáty. Mikroskop Levenhuk 720B se doporučuje i k domácímu výzkumu.

Detailní informace

akce pro registrované
Akční ceny
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz

Detailní popis produktu

Binokulární mikroskop ideální pro laboratorní, klinický a lékařský výzkum. Tento přístroj ocení ti, kdo provádějí seriózní vědecký výzkum a pracují s transparentními mikroskopickými preparáty. Mikroskop Levenhuk 720B se doporučuje i k domácímu výzkumu.

Mikroskop je vybaven praktickou binokulární hlavou. Hlava mikroskopu má sklon 45 stupňů a lze ji otáčet kolem vlastní osy. Otočný mechanismus vás zbaví nutnosti pohybovat celým přístrojem, když se budete chtít o výsledky výzkumu podělit s kolegou.

Mikroskop Levenhuk 720B je určen k pozorování průhledných mikroskopických preparátů. Používané výzkumné metody: metoda světlého pole a imerzní metoda. Sada obsahuje vysoce kvalitní achromatické objektivy a lahvičku s imerzním olejem. Mikroskop se navíc dodává se dvěma páry vyměnitelných okulárů: Huygensovým a okulárem se širokým zorným polem.

Široká sada příslušenství vám umožní vybrat si optimální úroveň zvětšení a zorné pole k pozorování konkrétních mikroskopických preparátů. Rozsah zvětšení mikroskopu se pohybuje od 40x do 2 000x.

LED osvětlení se nachází pod stolkem
a disponuje regulací jasu. Mikroskop je dále vybaven Abbeovým kondenzorem s irisovou clonou, který snižuje světelné ztráty a umožňuje přesně zaostřit světelný paprsek na pozorovaný preparát. Je vybaven speciálními středicími šrouby.

Zaostření lze upravit pomocí jediného šroubu  - zaostřovací mechanismus umožňuje hrubé a jemné nastavení ostrosti.

Pracovní stolek umožňuje pozorovat libovolné preparáty, včetně rozměrných. Stolek je zároveň vybaven speciálními svorkami k uchycení preparátů.

Mikroskop Levenhuk 720B má kovové tělo, které zvyšuje jeho spolehlivost a provozní životnost. Sada obsahuje speciální obal k ochraně proti prachu, který lze použít k dlouhodobému skladování přístroje.

Specifikace:

Zvětšení: 40 - 2 000x
Binokulární hlava se sklonem 45°
Otočná hlava 360°
Achromatické objektivy
Výměnné páry okulárů
Souřadnicový pohyb pracovního stolku
Jemné a hrubé ostření
Kovové tělo
LED osvětlení s regulací jasu
Napájení z domovní sítě
Olejová imerze
Abbeův kondenzor
Irisova clona

Obsah balení:

Stojan mikroskopu se stativem
Binokulární hlava
Achromatické objektivy: 4x, 10x, 40xs, 100xs (pro pozorování s olejovou imerzí)
Okuláry: WF10x a WFH20x
Modrý filtr
Nádobka s imerzním olejem
Prachový kryt
Návod k použití
Záruční list

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy, mikroskopy
Záruka: 2147483647 dní
Hmotnost: 5.62 kg
Napájení: 220V
Rozlišení (Mpix): bez rozlišení
Typ uživatele: Laboratorní/lékařské
Flag - Zakazat obj. z Internetu: Ano
Materiál těla: Kov
Barevné provedení: šedá
Možnost fotografií: Ne
Digitální: Ne
Možnost videozáznamu: Ne
Flag - Prodloužená záruka: Doživotní záruka
Zvětšení: 40-2000
Počet okulárů: 2
Hmotnost (g): 5620
Zvětšení od (X): 40
Zvětšení do (X): 2000
Rozměry š x v x h (mm): 490×400×270

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×