❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ Objednávky klasicky přijímáme jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také, proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

Mikroskop Levenhuk 700M monokular

Kód: PE57120015
Neohodnoceno
Značka: Levenhuk
11 411 Kč
NA DOTAZ
Monokulární mikroskop Levenhuk 700M je biologický mikroskop určený k pozorování průhledných preparátů v procházejícím světle. Tento mikroskop lze použít ke studiu i při volnočasových aktivitách.

Detailní informace

akce pro registrované
Akční ceny
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz

Detailní popis produktu

Monokulární mikroskop Levenhuk 700M je biologický mikroskop určený k pozorování průhledných preparátů v procházejícím světle. Tento mikroskop lze použít ke studiu i při volnočasových aktivitách. Může vám pomoci při provádění lékařského a klinického výzkumu a uplatnění nalezne v bakteriologii i cystoskopii.

Mikroskop je vybaven revolverovým nosičem se čtyřmi objektivy. Sada obsahuje achromatické objektivy o různých hodnotách zvětšení, jeden z nich je imerzního typu. Použití imerzního oleje může výrazně zvýšit jas pozorovaných mikroskopických preparátů a rozšířit možnosti zvětšení.

Oba okuláry obsažené v sadě - okulár 10x se širokým zorným polem a Huygensův okulár 20x - se dokonale doplňují a umožňují široký záběr vizuálních pozorování. Tento mikroskop disponuje celkovým rozsahem zvětšení od 40x do 2 000x.

Monokulární hlava má sklon 45°, což je důležité zejména během dlouhých pozorování. Pro pohodlnější práci ve skupině je hlava otočná kolem své osy.

Stolek mikroskopu se pohybuje vertikálně i horizontálně - proto lze preparáty pohodlně pozorovat i při maximálním zvětšení. Na stolku je souřadnicová stupnice, která pomáhá určit přesnost pohybu podél jednotlivých os. Zaostřování se provádí makrošroubem a mikrošroubem.

Osvětlení s regulací jasu se nachází pod stolkem. K ještě lepšímu nasvícení pozorovaných preparátů se používá Abbeův kondenzor s irisovou clonou. Ten světlo nasměruje přesně na pozorovaný preparát. Kondenzor je vybaven speciálními středicími šrouby. Osvětlení se napájí ze sítě. Napájecí kabel je součástí dodávky.

Specifikace:


Zvětšení 40 - 2 000x
Achromatické objektivy
Olejová imerze
Abbeův kondenzor
Stolek s pohybem ve dvou osách
Otočná okulárová hlava
Koaxiální mechanismus hrubého a jemného ostření
LED osvětlení
Napájení z domovní sítě

Obsah balení:

Stojan mikroskopu se stativem
Monokulární hlava
Achromatické objektivy: 4x, 10x, 40xs, 100xs (pro pozorování s olejovou imerzí)
Okuláry: WF10x a WFH20x
Modrý filtr
Nádobka s imerzním olejem
Prachový kryt
Návod k použití
Záruční list

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy, mikroskopy
Záruka: 2147483647 dní
Hmotnost: 5.1 kg
Barevné provedení: šedá
Rozlišení (Mpix): bez rozlišení
Napájení: 220V
Zvětšení od (X): 40
Zvětšení do (X): 2000
Rozměry š x v x h (mm): 490 × 400 × 270
Hmotnost (g): 5100
Zvětšení: 40-2000
Počet okulárů: 1
Možnost fotografií: Ne
Digitální: Ne
Možnost videozáznamu: Ne
Typ uživatele: Laboratorní/lékařské
Materiál těla: Kov
Flag - Prodloužená záruka: Doživotní záruka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×