CARNEO Versa HR+ chytré hodinky stříbrné Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS154353
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8588009299585 |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Kapacita baterie: | 290 mAh |
| Možnost volání (se smartphone): | Ano |
| Modelová řada: | CARNEO Versa |
| Běžná výdrž (dnů): | 5 dnů |
| Velikost displeje zařízení: | 1,83" |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení displeje zařízení: | 240 x 280 |
| Typ displeje: | IPS |
| Operační systém: | Ostatní |
| Barva: | Stříbrná |
| Dotykový displej: | Ano |
| Tvar hodinek: | Hranaté |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Typ skla displeje: | Tvrzené |
| Materiál: | ABS |
| Rozměry (V x Š x H): | 43 mm (V), 36 mm (Š), 10 mm (H) |
| Senzory: | G-senzor, Měření krevního tlaku, Kontinuální měření tepu, Krokoměr, Měření tepu, Měření SpO2 |
| Funkce: | Fitness, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku, Měření stresu, Notifikace |
| Odolnost: | IP67, Voděodolnost |
| Funkce aplikace: | Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
| Typ připojení: | Bluetooth |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
