CARNEO GTR eXpedition chytré hodinky černé - kovový řemínek Nevíte kde uplatnit Benefity obecně, zeptej se info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA306689
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8588010359599 |
| Materiál řemínku: | Kov |
| Kapacita baterie: | 670 mAh |
| Reproduktor: | Ano |
| Možnost volání (se smartphone): | Ano |
| Modelová řada: | CARNEO GTR eXpedition |
| Běžná výdrž (dnů): | 15 dnů |
| Velikost displeje: | 1,43" |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení displeje: | 466 x 466 |
| Typ displeje: | Super AMOLED |
| Operační systém: | Ostatní |
| Barva: | Titanová |
| Dotykový displej: | Ano |
| Tvar hodinek: | Kulaté |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Velikost hodinek: | 44 mm |
| Hmotnost (g): | 68 g |
| Materiál: | Kov |
| Senzory: | G-senzor, Digitální kompas, Měření krevního tlaku, Kontinuální měření tepu, Krokoměr, Měření tepu, Gyroskopický senzor, Měření SpO2, Barometr |
| Funkce: | Fitness, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku, Měření stresu, Notifikace |
| Bezdrátová připojení: | Galileo, BeiDou, GPS, Bluetooth, Glonass |
| Odolnost: | IP68, Voděodolnost |
| Rozměry (V x Š x H): | 11 mm (H) |
| Výbava: | Mikrofon |
| Funkce aplikace: | Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
| Dle užití: | Odolné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
