Amazfit Active Max chytré hodinky černé Nevíte kde uplatnit Benefity obecně, zeptej se info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS177894
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 6972596109631 |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Kapacita baterie: | 658 mAh |
| Reproduktor: | Ano |
| Modelová řada: | Amazfit Active |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Běžná výdrž (dnů): | 25 dnů |
| Jemnost displeje (PPI): | 323 PPI |
| Velikost displeje: | 1,5" |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení displeje: | 480 x 480 |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Operační systém: | Ostatní |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Barva: | Černá |
| Značka: | Amazfit |
| Dotykový displej: | Ano |
| Barva řemínku: | Černá |
| Základní barva: | Černá |
| Typ skla displeje: | Tvrzené |
| Hmotnost (g): | 35,9 g |
| Materiál: | Slitina hliníku |
| Rozměry (V x Š x H): | 49 mm (V), 49 mm (Š), 12 mm (H) |
| Funkce: | Fitness, Měření spánku, Měření stresu |
| Bezdrátová připojení: | Galileo, GPS, Bluetooth, Glonass, NFC |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Kontinuální měření tepu, Měření SpO2, Barometr |
| Odolnost: | 5ATM, Voděodolnost |
| Výbava: | Mikrofon |
| Funkce aplikace: | Automatická synchronizace |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
