Úhlová bruska Procraft PW1400ES, 180mm | PW1400ES Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: CRAPW1400ES
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
Součástí balení: uhlíkové kartáče, montážní klíč Regulace a stabilizace otáček. Plynulý rozběh Příkon: 1400W Průměr kotouče: 180mm Otáčky: 1050-8500min Hmotnost: 3,7kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: brusky
EAN: 6972622483742
Příkon: 1400 W
Otáčky: 1050-8500 /min
Průměr kotouče: 180 mm
Hmotnost: 3,7 kg
Závit vřetena: M14
Napětí: 230 V
Frekvence: 50 Hz