JBL Xtreme 5 maskáčový Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA311144
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiotechnika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 1200130033766 |
| Ovládání přehrávání: | Ano |
| Určení: | Na cesty |
| Reproduktor: | Ano |
| Doba nabíjení (h): | 3,5 h |
| Auracast: | Ano |
| Modelová řada: | JBL Extreme |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 40 Hz |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Maskáčová |
| Výdrž přehrávání (h): | 28 h |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB C |
| Základní barva: | Zelená |
| Kapacita (mAh): | 9444 mAh |
| Hmotnost (kg): | 2,9 kg |
| Rozměry (V x Š x H): | 165 mm (V), 378 mm (Š), 155 mm (H) |
| Odolnost: | IP67, Voděodolnost, Prachotěsnost |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti, Ovládání hudby |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, USB-A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
