JBL GO 2 coral orange Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA52854
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiotechnika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6925281931949 |
| Kapacita baterie: | 730 mAh |
| Modelová řada: | JBL GO |
| Handsfree: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 180 Hz |
| Pasivní zářič - Bass Reflex: | Ne |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Oranžová |
| Celkový výkon (W): | 3 W |
| Výdrž přehrávání (h): | 5 h |
| Typ nabíjecího konektoru: | microUSB |
| Základní barva: | Oranžová |
| Hmotnost (g): | 184 g |
| Odolnost: | IPX7, Voděodolnost |
| Rozměry (V x Š x H): | 71 mm (V), 86 mm (Š), 32 mm (H) |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
