❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ !!! Dne 30.3.2024 bude naše kamenná prodejna uzavřena !!! V současné době jsou dodací lhůty cca 10+ a víc prac. dní a to z důvodu přetížení objednávkami . Prosíme tedy o trpělivost. Vše dodáme jen to může trvat déle. Je to z důvodu velkého zájmu. Objednávky klasicky přijímáme, jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také. Proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

Vinotéka Haier HWS84GA Slevové akce, akční ceny, platby různými systémy stačí se zeptat

Kód: 165080
Akce
Neohodnoceno
Značka: Haier
26 990 Kč –21 %
Vinotéka Haier HWS84GA  Slevové akce, akční ceny, platby různými systémy stačí se zeptat
26 990 Kč –21 % 21 190 Kč
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!

         Stravenková karta a benefitní karta bez omezení • LemonPay     

SLUŽBY ZDE DOSTUPNÉ JE MOŽNÉ HRADIT TĚMITO SYSTÉMY O DALŠÍCH MOŽNOSTECH PLATBY SE INFORMUJTE NA   info@megabike-cyklo.cz

Detailní informace

akce pro registrované
Akční ceny
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz

Detailní popis produktu

Vše o produktu

vinotéka na 84 lahví • čistý objem 198 l • 1 zóna • dřevěné police • energetická třída A • filtr s aktivním uhlím • skleněná dvířka s UV ochranou • regulace teploty: +5 až +20 °C • hlučnost 37 dB • LED displej • zámek dveří • automatické odmrazování • 3D LED prostorové osvětlení • hmotnost 51,5 kg • rozměry 49,7 × 127,0 × 58,0 cm

Haier HWS84GA, černá

Zajistěte vašemu vínu maximálně možnou péči a uchovejte jeho kvalitu a chuť až do doby jeho konzumace. Haier HWS84GA je jednozónová vinotéka o objemu 198 litrů, do které pohodlně uložíte až 84 lahví. Vyniká moderním designem vhodným do každého interiéru, praktickými funkcemi a nízkou spotřebou, díky které je zařazena do energetické třídy A. Kvalitní kompresor spolehlivě udrží nastavenou teplotu a antivibrační systém zajistí minimum vibrací a velmi nízkou hlučnost, která se nachází na úrovni 37 dB. 

Ideální podmínky pro skladování vína 

Moderní technologie chlazení s optimální vlhkostí Natural Air Flow vínu poskytne optimální teplotu a vlhkost. Ve výbavě se nachází aktivní uhlíkový filtr eliminující nežádoucí pachy, který ve vinotéce zajistí čistý vzduch. Nechytí automatické odmrazování nebo akustický alarm při překročení teploty. Efektivní high-tech systém zamykání dveří zajistí bezpečné skladování všech lahví. Standardně se dvířka otevírají doprava, směr otevírání si ale můžete přizpůsobit dle prostoru, ve kterém je vinotéka umístěna.

 


 

 

Na kvalitě a dlouhé životnosti svých spotřebičů si značka Haier zakládá. Proto k vinotéce poskytuje 12letou záruku na kompresor ZDARMA. K získání prodloužené záruky je potřeba registrovat výrobek na webu do 14 dní od data nákupu.

 

 


 

Klíčové vlastnosti:

  • Jednozónová vinotéka s kapacitou pro 84 lahví vína
  • Nabízí elektronické nastavení teploty v rozmezí +5 °C až +20°C
  • Moderní technologie chlazení s optimální vlhkostí Natural Air Flow zajistí ty správné podmínky
  • Ve výbavě je automatické odmrazovánízvukový alarm při zvýšené teplotě nebo filtr s aktivním uhlím
  • Interiér osvítí 3D LED prostorové osvětlení, skleněná dvířka disponují UV ochranou
 Elegantní vinotéka udrží ideální teplotu vína až do doby jeho konzumace.

 

Profesionální skladování vašeho vína

Vinotéky Haier vytvářejí optimální podmínky pro uchovávání vín a vy si tak svou vášeň můžete užít v plné míře na profesionální úrovni, což dokládá i jejich časté využití v restauracích nebo barech. Díky kompresoru s nízkými vibracemi pracují při velmi nízké hlučnosti, UV filtr ve dveřích chrání vnitřní prostor před ultrafialovým světlem z vnějšku, LED osvětlení uvnitř brání lahvím před zahříváním, vlhkost a teplota jsou přesně regulovány. Pečlivý design a pokročilé funkce vinoték Haier z nich učinily jedničky na trhu.


 

Moderní technologie chlazení s optimální vlhkostí

Haier představuje jedinečnou pokročilou technologii patentovaného systému přirozeného proudění vzduchu. Prostřednictvím senzoru teploty a vlhkosti spolupracuje ventilátor a kompresor, tak aby zaručily stejnou dokonalou úroveň vlhkosti mezi 50 a 70 %. Voda, která je uložená ve spodní nádobě na vodu se přemění na vlhkost, která zaručuje perfektní distribuci vzduchu uvnitř vinotéky.


 

Odolná dvířka s precizní UV ochranou

Dvířka z bezpečnostního skla umožňují předvést vzácnou sbírku vín a jejich povrch je odolný proti poškrábání a ulpívání otisků prstů. Pro ochranu vaší ceněné kolekce byl do dveří zabudován anti-UV filtr. Sluneční světlo, a především ultrafialové světlo, může způsobit chemické reakce, které narušují barvu a strukturu vína, ovlivňují jejich stabilitu, chuť a celkovou kvalitu. UV filtry zabraňují pronikání paprsků dovnitř vinotéky, takže každá láhev ve vaší sbírce je dokonale uchována v nejlepším stavu.


 

 Vinotéka, která neruší

Mikro vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť, a hlavně narušit vaši radost z nich. Kompresor s antivibračním systémem snižuje vibrace na minimum a díky němu pracuje vinotéka v tichu s hladinou hluku pouhých 37 dB(A). Vinotéku můžete umístit i do obýváku a vaše večery nebudou ničím narušené.


 

Čistší vzduch ve vinotéce = čistší chuť a aroma vína

Přestože jsou láhve zapečetěny, stále jsou schopny „dýchat“ skrz svůj korek. Z tohoto důvodu je důležité, aby byl vzduch, který je obklopuje, čistý, a tak nebyla nijak ovlivněna chuť a aroma skladovaného vína. Filtr s aktivním uhlím působí jako bariéra pro vnější pachy, což oceníte především pokud máte vinotéku umístěnou v kuchyni. Díky tomuto filtru víno stárne v prostředí, které se nejvíce podobá vinnému sklípku z přírodního kamene.


 

Teplota a vlhkost na správné úrovni

Vinotéky Haier jsou vybaveny systémem regulace vlhkosti, který ji udržuje mezi 50-70 %. Hlídají také konstantní teplotu, aby nedošlo ke změně chuti a vůni, a vína si uchovala svoji nejčistší podobu.


 

Elegantní dřevěné police pro bezpečné uskladnění

Luxusní dřevěné police jsou uzpůsobeny pro co nejsnadnější vkládání a vyndávání lahví, jednoduché čištění, samozřejmostí je jejich elegantní vzhled, který podtrhuje krásu vinoték. Umístit na ně můžete lahve různých velikostí, a to ve více vrstvách. Je však nutné dbát na to, abyste nepřekročili maximální zátěž polic 35 kg. Po vložení vín se ujistěte, že jsou lahve stabilní a nevyčnívají z polic, aby se zabránilo jejich naražení do dvířek.


 

Absolutní kontrola, díky digitálnímu displeji

Intuitivní digitální ovládací panel s displejem na vnější straně dveří vám umožní pohodlně ovládat nastavení teploty v interiéru vinotéky v rozmezí 5 – 20 °C bez nutnosti jejího otevírání a tedy bez obav z narušení konstantní vnitřní teploty. LED ukazatel a zvukový alarm upozorní na zvýšení teploty například v případě nedovřených dvířek.


 

Vkusné osvětlení, které nenarušuje vnitřní teplotu

3D LED prostorové osvětlení umístěné ve vinotéce slouží k dobré přehlednosti a viditelnosti. Světlo spotřebovává méně energie než klasické běžné osvětlení. Navíc vydává jen velmi málo tepla, takže nezvyšuje vnitřní teplotu ve vinotéce a udržuje optimální podmínky skladování pro Vaše víno.


 

Víno pod zámkem!

Vinotéka je vybavena zámkem dveří. Svou cennou sbírku vín můžete jednoduše pomocí klíčku uzamknout a tím zabránit nechtěnému otevření dveří. Oceníte to například s malými dětmi.


 

Otevírání dvířek vinotéky lze libovolně změnit

Velkou výhodou je možnost přizpůsobení směru otvírání dvířek dle vašich potřeb, vinotéka disponuje výměnným závěsem dveří. Pro obrácení dveří jsou zapotřebí 2 osoby a je nutné odpojit vinotéku z elektrické sítě. Pokud si nebudete vědět rady, servisní odborník vám s touto výměnou rád pomůže. Ideální řešení pro každou domácnost.


 

Skvělý výkon a nízká spotřeba energie v třídě A

Vinotéky Haier se řadí k nejúspornějším vinotékám na trhu a svou energetickou třídou A znamenají menší dopad na životní prostředí a přináší větší úspory vaší peněžence.


 

Co víno potřebuje?

Ideálním prostorem pro uchování vína je samozřejmě vinný sklep. Je v něm teplota kolem 11 °C, tma a vlhkost kolem 65 %. To vše navíc bez velkých teplotních výkyvů. Pochopitelně ne každému se takového sklípku dostává, ale naštěstí se nabízejí i jiné možnosti. Pro krátkodobější skladování se dá vystačit i s podmínkami blížícími se těm ve vinném sklepě. Je třeba se vyhnout místům, kam dopadá hodně světla nebo slunečních paprsků, a vybírat naopak místa chladnější a se stabilní teplotou. Místo pro uskladnění vína by rovněž nemělo být příliš vlhké ani suché. Pokud ovšem plánujete vína uchovávat v horizontu týdnů a měsíců, měli byste zvolit jednu z vinoték Haier, která se o vaše poklady postará na jedničku.


 

Láhev s vínem musí ležet 

Při skladování vína musí být korek stále ponořen, aby se zabránilo jeho vysychání. Doporučuje se tedy láhev při skladování pokládat. Stále vlhký korek zajistí, že bude maximálně zabráněno přístupu kyslíku, který by byl příčinou oxidace vína, a tak jeho znehodnocení.

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Technické parametry

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Haier
Kategorie Vitríny a vinotéky Haier
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Haier 12 let na kompresor
Funkce
Automatické odmrazování ano
Varovný signál Ano
Objem
Objem celkem 198 l
Kapacita - láhve 84
Konstrukce
Konstrukce chladničky vinotéka
Dveře prosklené dveře
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída SN, ST
Oddělená regulace Ano
Počet oddělených prostor 7 ks
Typ chlazení 1 - kompresorová
Počet teplotních zón 1
Energetické vlastnosti
Spotřeba energie 0,41 kWh
Spotřeba energie za rok 149 kWh/rok
Energetická třída A
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Nezařazeno
Antibakteriální úprava Ne
Displej ano
Změna otevírání dveří Ano
Police dřevěné
Hlučnost 37 dB
Zámek Ano
Typ osvětlení LED
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 49,7 cm
Výška výrobku 127 cm
Hloubka výrobku 58 cm
Hmotnost výrobku 51,5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 56,5 cm
Výška balení 134 cm
Hloubka balení 67,5 cm
Hmotnost balení 56 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×