❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ V SOUČASNÉ DOBĚ JSME BOHUŽEL TAK VYTÍŽENI OBJEDNÁVKAMI A DOTAZY , ŽE SE NENÍ MOŽNÉ K NÁM DOVOLAT A ANI ODPOVĚDĚT NA E-MAIL NEJSME SCHOPNI OBRATEM . DÁLE V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHAJÍ U NÁS DOVOLENÉ A TÍM SE SITUACE TAKÉ KOMPLIKUJE. DOBA ODPOVĚDÍ JE CCA DO 48 HODIN. JE TO ZPŮSOBENO VELKÝM ZÁJMEM O NAŠE SLUŽBY A CENY. PROSÍME TEDY O TRPĚLIVOST. S POZDRAVEM MEGABIKE PLUS

Electrolux EWW 1607SWD pračka Naše služby je možné platit systémem Sodexo, Up, Benefit a Benefit Plus

Kód: 10351
Akce ZA REGISTRACI SLEVA AŽ 15%
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
ZdarmaZdarma 22 990 Kč –23 %
pracka
22 990 Kč –23 % 17 661 Kč
SLOUŽÍ POUZE JAKO KATALOG

 Služby zde dostupné je možné platit systémem Benefit Plus, Up (Gallery Beta, Unišek), Sodexo (Flexi Pass, Flexi Pass card, Relax Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass ) ,Edenred, Benefity. O přesných možnostech se informujte na 777 782 786.

https://www.benefity.cz/images/download/benefity_logo.jpg      https://cz.sodexo.com/files/live/sites/sdxcom-cz/files/050C_Country.com_Czech_Republic_(Czech)/Building_Blocks/LOCAL/Multimedia/Images/From_pptx/Ke-stazen%C3%AD/SX_CZ_logo_BLACK.jpg   https://www.upcz.cz/variant/motiv-300x150/upcorporate/motives/beta_gallery_logo.png

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pračka se sušičkou Electrolux DulaCare vám umožňuje vyprat a usušit všechno prádlo najednou. S programy pro každý druh tkaniny, včetně vlny a jemného prádla, můžete sebevědomě prát a sušit oblíbené oblečení znovu a znovu. Inteligentní technologie OptiSense přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým tkaninám a upraví programy dle náplně prádla. Praní a sušení tak bude vždy efektivní.

Spotřebič má ve výbavě také parní program, který se postará o osvěžení vašeho prádla a odstranění zápachu a pomačkání. Program Wash&Dry 60Min potřebuje k vyprání a usušení menších náplní pouze jednu hodinu. Tato pračka se sušičkou se dále pyšní modrým certifikátem Woolmark, který zaručuje dokonalou péči o vlněné oblečení, nebo spolehlivým a tichým invertorovým motorem. Nechybí ochrana proti vytopení, funkce odložený start nebo protipěnový systém.

Spotřebič DualCare - 2v1

Pračky se sušičkou udělají všechnu práci

V moderních bytech se volný prostor se stává stále vzácnějším. Pračky se sušičkou Electrolux s technologií DualCare přináší to nejlepší z praní i sušení v jediném spotřebiči. Nabízí vám maximální komfort a přitom zaberou jen polovinu místa. Konečně se můžete rozloučit s praním v ruce a sušením naplocho a začít prát a sušit dokonce i jemné prádlo nebo choulostivé vlněné oblečení, které je jinak určeno pouze k ručnímu praní. Proto jsou pračky se sušičkou Electrolux DualCare skvělým řešením pro každého, kdo nemá doma příliš mnoho prostoru, a nebo zkrátka nechce kupovat dva spotřebiče. (ilustrační obrázek)

Technologie OptiSense

Nejlepší péče o vaše oděvy – přizpůsobí se každému cyklu

Tato pračka se sušičkou Electrolux se pyšní inteligentní technologií OptiSense, která díky senzorům automaticky nastaví program podle velikosti náplně. Technologie OptiSense automaticky zjistí velikost každé náplně a vypočítá spotřebu vody a délku programu. Ať už perete 3, 6 nebo 9 kg prádla, prádlo nikdy nebudete prát příliš dlouho ani ho nepřesušíte. Vaše oblečení tak zůstane déle nové a svěží. Navíc díky OptiSense neprobíhá praní zbytečně dlouho, čímž ušetříte finanční prostředky.

Invertorový motor

Čisté a suché oblečení, tiše a účinně

Tento spotřebič je vybaven profesionálním invertorovým motorem značky Electrolux. Kromě vysoké úspory energie vyniká motor nízkou provozní hlučností a dlouhou životností bez nutnosti zásahu servisu. V klasickém motoru přenášejí elektřinu na rotor uhlíky, které se používáním opotřebovávají. Vzniká pak nežádoucí tření, které snižuje účinnost motoru, zvyšuje hluk a také způsobuje rychlejší stárnutí spotřebiče. Pro chod invertorového motoru nejsou žádné uhlíky třeba. Je elektronicky řízený přímo, což umožňuje plynulou regulaci i hladký chod. Spotřebiče s invertorovými motory tak dosahují skvělých výsledků – jsou tiché, spolehlivé a mají delší životnost.

Parní program

Objevte přednosti páry

Profesionální prádelny používají páru, aby obnovily vzhled nošených oděvů. Nyní si můžete dopřát stejnou technologii v pohodlí vašeho domova. Speciální parní program byl navržen pro chvíle, kdy potřebujete oblečení rychle osvěžit. Pára pomáhá uvolnit vlákna, vyhladit zmačkání a bezpečně odstranit pachy. Prádlo se poté lépe žehlí, nebo se dokonce žehlit vůbec nemusí. Vynaložíte tak na prádlo méně času a energie.

Modrý certifikát Woolmark

Nejšetrnější péče o vaše vlněné oděvy

Modrý certifikát Woolmark (dříve zlatý) zaručuje, že tato pračka se sušičkou vypere a usuší co nejšetrněji vlněné prádlo a choulostivé oblečení (dokonce i to, které je určeno k ručnímu praní). Jinými slovy program pro vlnu je bezpečný pro i vlněné oděvy, které jsou dle štítku určeny pro ruční praní. To je zaručeno pomocí teplot a čisticí účinnosti, které nepovedou ke srážení prádla a jeho poškození. Produkty s tímto logem splňují vysoké standardy kvality, založené na přísných testovacích metodách společnosti Woolmark, nezávislé přední světové autority na vlnu.

Program Wash&Dry 60 Min

Pouhá hodina na vyprání a usušení

Stačí jen hodina a prádlo je připravené k nošení. 60minutový prací a sušicí program se skvěle hodí k praní prádla po práci – nebo kdykoliv máte naspěch. Program je určen pro vyprání a usušení menších náplní a zajišťuje skvělé výsledky během pouhé hodiny, čímž šetří váš čas a zajišťuje nejlepší spotřebu energie.

Energetická třída A

Dokonale čisté a suché oděvy při minimální spotřebě energie

Tato kvalitní pračka se sušičkou Electrolux patří do třídy energetické účinnosti A, což vám umožňuje dosáhnout optimálních výsledků při minimální spotřebě energie.

Kapacita 10/6 kg prádla

Extra velká kapacita bubnu

Když se hromadí prádlo, jednoduše perte a sušte víc najednou. Tato pračka se sušičkou je vhodná i pro početné rodiny. Díky velké kapacitě bubnu můžete prát až 10 kg prádla. Pokud budete chtít využít některý z programů pro kombinované praní a sušení nebo pouze program pro sušení, můžete využít maximální kapacitu pro 6 kg prádla.

Funkce TimeManager®

Nastavte cyklus podle svého plánu

Funkce řízení času TimeManager® slouží k nastavení délky cyklu podle vašich časových možností, takže vaše prádlo bude hotovo přesně tehdy, kdy budete potřebovat. Ušetříte čas i energii, ale přitom se můžete spolehnout, že vaše prádlo bude dokonale čisté. Tuto funkci lze použít u vybraných programů (viz návod k použití).

Funkce Odložený start

Prádlo vyprané a usušené, až budete potřebovat

Díky funkci odloženého startu můžete nastavit začátek dalšího cyklu praní a sušení. Přístroj zahájí práci v čase dle vašich pokynů, takže můžete mít prádlo připravené, kdykoliv se vám to hodí - například v době příchodu z práce nebo můžete třeba využívat levnější noční proud. Už si neplánujte si váš den podle praní nebo sušení prádla a získejte více volnosti.

Funkce Moje oblíbené

Rychle aktivujte vaše oblíbená nastavení

Máte svůj oblíbený program s nastavením, který používáte nejčastěji? Praktická funkce MyFavourite (Moje oblíbené) vám umožňuje jej nastavit a uložit do paměti spotřebiče. Pak už vždy stačí jen zvolit tlačítko MyFavourite a můžete bez otálení spustit váš oblíbený program nebo funkci.

Dětská bezpečnostní pojistka

Ochrana před nenechavými prstíky

Dětský zámek vám umožní zabránit nechtěnému přenastavení funkcí. Funkci aktivujete a deaktivujete delším stiskem příslušného tlačítka nebo kombinací tlačítek (dle modelu).

Protipěnový systém

Pro skutečně účinný cyklus

Příliš mnoho pěny může během provozu snížit účinnost pračky. Proto je tento model vybaven speciálním systémem, který odstraňuje nadměrné množství pěny z pracích cyklů. Tím se účinnost praní udržuje po delší dobu na vysoké úrovni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: