❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ Objednávky klasicky přijímáme jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také, proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

ELEKTROBOCK Měřič spotřeby energie EMF-1

Kód: 4IWIDAZGWL0001
Neohodnoceno
Značka: ELEKTROBOCK
760 Kč
Skladem v E-shopu (>5 ks)
ELEKTROBOCK Měřič spotřeby energie EMF-1; Měřicí přístroj odebírané elektrické energie připojených zařízení. Senzor zobrazuje aktuální čas, napětí a frekvenci sítě, proud a příkon spotřebiče a zaznamenává maximální př...

Detailní informace

akce pro registrované
Akční ceny
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz

Detailní popis produktu

ELEKTROBOCK Měřič spotřeby energie EMF-1

Měřicí přístroj odebírané elektrické energie připojených zařízení. Senzor zobrazuje aktuální čas, napětí a frekvenci sítě, proud a příkon spotřebiče a zaznamenává maximální příkon a spotřebu energie za dobu připojení. Lze nastavit 2 tarify (dvě různé ceny pro určité hodiny/dny). Po zadání ceny za kWh přístroj spočítá částku, kterou za spotřebovanou energii daného zařízení zaplatíte. Přesnost měřicího přístroje není úředně ověřena a garantována, proto považujte naměřené hodnoty pouze za orientační.

Tento měřič spotřeby elektrické energie měří též ve zpětném směru. Lze tedy použít pro sledování množství energie, která bylo dodána do rozvodu solární elektrárnou.
Přesnost měřícího přístroje je uvedena v tabulce, ale není úředně ověřena a garantována, jako je tomu např. u elektroměru. Proto považujte naměřené hodnoty pouze za orientační zjištění spotřeby (nebo dodávky).
Informace: tento měřič byl testován pro použití s GridFree. Při toku energie v obráceném směru jiné modely měřičů spotřeby buď neměří vůbec nebo ukazují nesprávné hodnoty.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  • zobrazuje aktuální čas, napětí a frekvenci sítě, proud a příkon spotřebiče, účiník
  • zaznamenává maximální příkon a spotřebu el. energie za dobu připojení
  • lze nastavit 2 tarify (dvě různé ceny pro určité hodiny/dny)

Napájení: 230 V / 50 Hz

Maximální proud (max): 16,0 A, 3600 W

Rozsah měřených napětí: 190 VAC až 276 VAC (s přesností +/-1 %)

Rozsah měřeného proudu: 0 A až 16 A (s přesností +/-1 %)

Rozsah měřeného příkonu: 0 W až 4416 W (s přesností +/-1 %)

Ukazatel spotřeby: 0 kWh až 10000 kWh

Zálohovací baterie: ano, 3x 1,5 V LR44 / AG13

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Záruka: 24
Hmotnost: 0.17 kg
Výrobce: ELEKTROBOCK
Max. vstupní proud (A): 16
Provozní teplota max (°C): 50
Provozní teplota min (°C): +0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×