❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ Objednávky klasicky přijímáme jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také, proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

Kärcher - Ponorné kalové čerpadlo SP 7 Dirt Inox

Kód: KARCH16455060
Neohodnoceno
Značka: Kärcher
5 604 Kč
Skladem v E-shopu

Detailní informace

akce pro registrované
Akční ceny
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz

Detailní popis produktu

Výkonné ponorné čerpadlo SP 7 Dirt Inox o průtoku 15 500 l/h hravě odčerpá i větší nádrže, okrasná jezírka – a dokonce i stavební jámy o obejmu až 100 m³. Poradí si také se znečištěnou vodou s částečkami do velikosti 30 mm. Při provozu ve špinavější vodě přístroj chrání před ucpáním integrovaný nerezový předfiltr, který nasadíte jediným pohybem. Zařízení sníží hladinu zbytkové vody až na 35 mm. Snadno k němu připojíte také 1", 1 1/4" nebo 1 1/2" hadici pro rychlý odvod tekutiny. Čerpadlo nabízí manuální a automatický režim, mezi kterými lehce přepnete pootočením spínače. V automatickém módu řídí zařízení hladinový senzor, který reguluje chod přístroje v závislosti na nastaveném výškovém senzoru. Jakmile výška vodní hladiny dosáhne pod úroveň senzoru, čerpadlo se vypne po 15 sekundách. Pokud voda opět dosáhne senzoru, čerpadlo se opět zapne. Dlouhou životnost čerpadla zaručuje nerezový plášť a prvotřídní keramické těsnění, které je známé především z profesionálního odvětví. Navíc vám na přístroj poskytneme prodlouženou záruku 5 let – stačí si jej zdarma zaregistrovat na našem webu.

Doplňkové parametry

Kategorie: čerpadla
Stav: new
Label 1: machine
Label 2: normalPrice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×